Pozastaveno objednávání dessů!!!


Hlasuj do 2. kola soutěže o nej klip TADY


Prosím, hlásni pro mě v SOND jsem tam jako B@rushenQa TADY

Nakrm mi příšerku prosííím.....

Životopis a zajímavosti

26. srpna 2008 v 10:17 |  Avril Lavigne-životopis
Kanadská punk-rocková zpěvačka Avril Lavigne se narodila 27.září roku 1984 v malém zapadlém městečku Beleville v provincii Ontario v Kanadě. Své dětství poté prožila ve městečku Napanee. Patrně by o těchto místě nikdy nikdo nevěděl, kdyby právě odsud nevzešla nová hvězda dnešních teenagerů, která raketově odstartovala svou kariéru již ve dvou letech. A její nadějný hlásek a zejména ona sebe způsobili, že již v raném věku dokázala upívat například v kostelních sborech, či se jinak prezentovat.
Její obrovský talent tedy nezůstával nazmar a v deseti letech vyhrála konkurz pro mladé mladé muzikanty, ve dvanácti složila svou první písničku. Že je to nemožné? Ale ne! Alespoň v Avrilině případě. Přitom však vždycky věděla, že chce zpívat rock. Když se potají naučila hrát na otcovu kytaru, nic už jí v tom nebránilo. Když Avril bylo 15 let chytila se šance a odjela do New Yorku za známým producentem a hledačem telentům L.A Reidem. Jenže jeho úmysl udělat z Avril další z řady popových princezniček s korálky a minisukní se náhle ryzplynul, když ho Avril ukončila rázným způsobem.
Už to začínalo vypadat, že se z Avril stane další nenaplněná hvězda toulajících se po písečných plážích sluncem prosluněného Los Angeles, které si vybrala, jako svou další zastávku. Ovšem štěstí se na ni opět usmálo, když měla možnost se setkat s producentem a textařem Cliffem Magnessem z vydavatelství Nettwerk Management.
Ten okamžitě pochopil o co Avril vlastně jde a proto ji při psaní písniček nechal zcela volnou ruku. To je pro Avril zároveň potěšení a pro její fanoušky a obdivovatele to největší "kouzlo". Způsob, kterým se Avril zcela odlišovala od svých protějšků se tedy osvědčil a od vydání singlu Complicated se stala rockovou hvězdou. Záhy poté už vydávala písničky jednu podruhé. Po hitu Complicated následoval Sk8er Boi, který se nesl v trochu drsnějším rytmu a v němž Avril doopravdy vyjadřovala, co že je vlastně zač. Naopak další z písní I'm With You se nesl v jemnějším rytmu a již tato trojice dokazovala Avrilinu proměnou náladu, kterou i sama přiznala. Dokáže být pěkná dračice, ale i jemná dívenka. Přitom všem ovšem dokáže být jemná, upřímná a citlivá.
Netrvalo dlouho a její vlastní úspěch jí dovedl k nazpívání prvního debutového alba s názvem let Go, který se stává hudebím trhákem roku. Nyní už Avril přebírá všechny možné ceny a ocenění, mezi něž patří i hudební cena MTV.
Avril si tohoto úspěchu velice cení a je na sebe pyšná. Vždycky si prý představovala, jak bude zpívat na pódiu pro tisíce lidí. Což se jí splnilo. Po úspěchu v USA a Kanadě je odhodlaná navštívit zbývající kontinenty a uspořádat, tak celosvětové turné. V nejbližší době jí čeká okruh po Evropě a potom hurá do Asie. Přitom všem vytížení si však jednotlivé koncerty a turné nesmírně užívá a oceňuje obdiv jejich fanoušků. Na jejích cestách jí doprovází její kapela, kterou doslova miluje a jejíž členové jsou také současně její nejlepší kamarádi.
A co, že má Avril vlastně nejradši? Vedle oliv k pizze je to především upřímnost a citlivost. Naopak nemá ráda závist a podobné záporné vlastnosti.
Tak, to by bylo asi tak vše o mlaďoučké zpěvačce, která dobila svět. Mladé citlivé, né však žádné barbíně. Jak Avrilina kariéra bude postupovat budu nadále doplňovat tento článek a budu se snažit udržet ho, co nejaktuálnější.

Rodina

Avrilina matka se jmenuje Judy, její otec John. Avril má staršího bratra Matthewa (25) a mladší sestru Michelle (20).

Doplňující informace

Hlavními poznávacími znaky Avril jsou drzé narážky a všudypřítomné kravata na jejím krku. Mezi Avriliny oblíbené barvy patří černá a červená, což je vidět i na jeji oficiální stránce. K jídlu si dá, již zmiňované olivy a pizzu a Pixi Sticks. A koho Avril považuje za svůj vzor, či kdo se jí jednoduše líbí?
Jsou to hlavně rockové skupiny podobného zaměření, jako ona sama. Tj. známí Blink 182, či Sum 41 a méně u nás méně, přesto však na americkém kontinentě velice oblíbení Goo Goo Dolls. A samozřejmě má nejradši svého psa Sama s malým čumáčkem :)
Dál následují neověřené informace, které nelze potrvdit ani však vyvrátit. Tak třeba.. Avril je vegetariánka.
Jako děcko se bála duchů, údajně chtěla kdysi létat v kosmu, či mezi její oblíbenou kosmetiku patří Maybeline.
A pokus se vám jméno Avril nelíbí, můžete jí říkat třeba Wild Child :)

V kosce..


datum narození: 27.září, 1984
místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
znamení: Váhy
výška: 157 cm
váha: 50 kg

rodina
matka: Judy
otec: John
sestra: Michelle, 20
bratr: Matthew, 25

oblíbené
barva: černá a červená
jídlo: Pixi Sticks
Kapely: Goo Goo Dolls, Blink 182, Sum 41

jiné
Avril je vegetariánka
K pizze si nejraději dám olivy
Má psa Sama
Pořád nosí kravatu
K oblíbené kosmetice patří "Maybeline"
Jako dítě se bála důchů
Chtěla kdysi létat v kosmu
Piercing má na pupíku, 2 v jednom uchu, jedno potom v dalším
Přezdívalo se jí Wild Child

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama